Filma me titra shqip – Deshtaku

3 Idiots

3 Idiots    

PG-13 170 min DrameKomedi

8.4
IMDB: 8.4/10 220,109 votes

Report error

Dy miq të fillojnë një kërkim për një mik të humbur. Në këtë udhëtim, ata ndeshen me një bast të gjatë të harruar, një martesë që ata duhet të prishin, dhe një funeral që del jashtë kontrollit.

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
  • Shiko ne servera te tjere Server Gjuha Kualiteti

Filma te ngjashem