Filma me titra shqip – Deshtaku

Aloha

Aloha    

PG-13 105 min DrameKomediRomance

5.4
IMDB: 5.4/10 41,664 votes

Report error

Një kontraktues ushtarak kthehet në vendin e triumfit më të madh të karrierës së tij dhe rilidhet me një dashuri të kohëve të mëparshme dhe papritur bie në dashuri me kujdestaren e Forcave Ajrore që ia kanë caktuar.

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
No downloads available

Filma te ngjashem