0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

Duke luajtur nëpër një anije lundrimi, Chipmunks dhe Chipettes aksidentalisht shkojnë jashtë detit dhe përfundojnë në një parajsë tropikale. Ata zbulojnë terrenin e tyre të ri që nuk është aq i shkretë sa duket.

Views: 2139

Genre: AnimuarAventureDubluar Ne ShqipKomedi

Director:

Duration: 87 min

Quality: 720p

Release:

IMDb: 4.4