Filma me titra shqip – Deshtaku

The Angry Birds Movie

The Angry Birds Movie    

PG 97 min AksionAnimuarKomedi

6.3
IMDB: 6.3/10 39,952 votes

Report error

Zbuloni se pse janë zogjtë kaq të zemëruar. Kur një ishull i populluar nga zogj që nuk fluturojnë, por të lumtur, vizitohet nga derrkucë jeshilë misteriozë, është në dorë të tre të dëbuarve- Red, CCak dhe Bombi- për të kuptuar se çfarë po kurdisin derrkucët.

No downloads available

Filma te ngjashem