Filma me titra shqip – Deshtaku

Anonymous

Anonymous    

N/A 95 min DrameKrimThriller

6.3
IMDB: 6.3/10 887 votes

Report error

Aleks Daniliuk është një adoleshent që mëson marifetet e programimit kompjuterik. Kur familja e tij fillon të ketë probleme financiare, ai i futet jetës së krimit në internet dhe vjedhjes së identiteteve, i mbushur me inat për bankat. Gatë rrugës njihet me Sajin, një batakçi rrugësh i cili e prezanton me shkëmbimin në tregun e zi, dhe me Kirën, një hakere të re e cila nuk është vërtet ajo që duket.

No links available
No downloads available

Filma te ngjashem