Filma me titra shqip – Deshtaku

Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice    

PG-13 151 min AksionAventureFantazi

6.8
IMDB: 6.8/10 403,282 votes

Report error

Kanë kaluar pothuajse dy vite që kur Supermeni u ndesh me Zodin në një betejë kolosale që shkatërroi qytetin e Metropolisit. Humbja e jetëve dhe dëmet materiale bënë që të ketë shumë të pakënaqur dhe të inatosur, duke përfshirë edhe luftuesin e krimeve milioner, Brus Uejn…

Director

Cast

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
No downloads available

Filma te ngjashem