0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

Dy vjet pas ngjarjeve shkatërrimtare në Avengers, Steve Rogers (Chris Evans) jeton në Uashington DC, duke luftuar për tu përqafuar dhe përshtatur me shoqërinë moderne. Pasi një agjent i S.H.I.E.L.D. është vrarë, Steve duhet të bashkohet me Natasha Romanoff (Scarlett Johansson),e njohur si Vejusha e Zezë, për të zbuluar planin e sulmuesve, ndërkohe eshte duke u ndeshur me një kërcënim nga e kaluara e tij: Ushtarin e Dimrit (Sebastian Stan) nga Rusia sovjetike.

Views: 1318

Genre: AksionAventureSci-Fi

Director: ,

Duration: 136 min

Quality: 720p

Release:

IMDb: 7.8

Server Language Quality Links