0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Cars 2

Cars 2

Makina yll i garave Vetëtima MekKuin dhe Mater shkojnë jashtë shtetit për të konkurruar në garën Botërore Grand Prix. Por rruga për në kampionat bëhet e vështirë dhe kështu Mater merr një aventurë intriguese.

Views: 4441

Genre: AnimuarAventureDubluar Ne ShqipKomedi

Director: ,

Duration: 106 min

Quality: 720p

Release:

IMDb: 6.3