Filma me titra shqip – Deshtaku

Daddy’s Home

Daddy's Home    

PG-13 96 min FamiljarKomedi

6.1
IMDB: 6.1/10 60,032 votes

Report error

Njerku, Bred Uajtekjer, është një prezantues radioje në përpjekje për të fituar fëmijet e gruas së tij që ta duan atë dhe ta quajnë baba. Por planet e tij fillojnë të kthehen përmbys, kur babai biologjik, Dasti Meyron, kthehet.

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
No downloads available

Filma te ngjashem