Filma me titra shqip – Deshtaku

Divergent

Divergent    

PG-13 139 min AksionSci-FiThriller

6.7
IMDB: 6.7/10 348,547 votes

Report error

Në një botë të ndarë nga Fraksionet dhe të bazuar në virtyte, Trisi mëson se është “E Ndryshme”, dhe s’do të përshtatet me të. Kur ajo zbulon një komplot për të shkatërruar “Të Ndryshmit”, Trisi dhe misteriozi Katër duhet të gjejnë se çfarë i bën “Të Ndryshmit” të rrezikshëm para se të jetë tepër vonë.

No links available
No downloads available

Filma te ngjashem