Filma me titra shqip – Deshtaku

Dracula Untold

Dracula Untold    

PG-13 92 min AksionDrameFantazi

6.3
IMDB: 6.3/10 140,407 votes

Report error

Pasi princi i Transilvanisë kërcënohet nga turqit dhe vendos për të mposhtur armikun me çdo kusht, duke u shndërruar në një përbindësh të fuqishëm, por nga vetë ky vendim për një kauzë të mirë, Vladi duhet të vuajë nga pasojat e pashmangshme.

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
No downloads available

Filma te ngjashem