0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Erased

Erased

Një ish agjenti të CIA-s që po mundohet të rregullojë marrëdhëniet me vajzën e tij 15 vjeçare. Ai punësohet nga një kompani në Belgjikë që merret me sistemet e sigurisë. Por kur një ditë shkon për në zyrën e tij, ai zbulon se kompania nuk ekziston më. Tashmë ai dhe vajza e tij e gjejnë veten të ndjekur nga vrasës me pagesë që mundohen të fshijnë çdo gjurmë nga kompania ku ai punonte.

Views: 818

Genre: AksionThriller

Director:

Duration: 100 min

Quality: 720p

Release:

IMDb: 6.1

Server Language Quality Links