Filma me titra shqip – Deshtaku

Friend Request

Friend Request    

R 92 min HorrorThriller

5.5
IMDB: 5.5/10 6,455 votes

Report error

Laura miqësohet me Marinën, një vajzë e vetmuar, por pas një zënke midis të dyjave, Marina kryen vetëvrasje dhe do që ta bëjë Laurën të ndihet e vetmuar ashtu si ajo.

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
No downloads available

Filma te ngjashem