Romance Movies
720p Passengers

Passengers

Passengers
720p
IMDb: 7.1
116 min

Një anije që po transporton pasagjerë në një planet të ri përballet me disa probleme dhe si pasojë, dy prej pasagjerëve zgjohen nga gjumi 90 vite para kohës së caktuar.

Status: Released
720p Transcendence

Transcendence

Transcendence
720p
IMDb: 6.3
119 min

Uill Kastër, i interpretuar nga Johnny Depp, është një shkencëtar që goditet me plumb melëndë radioaktive nga një organizatë që kundërshton zhvillimin e teknologjisë kompjuterike, sepse e konsideron kërcënim për ekzistencën e njerëzimit.

Country: 
Genre: Drame, Mister, Romance
720p Double Lover (+18)

Double Lover (+18)

Double Lover (+18)
720p
IMDb: 6.3
107 min

Kloe, një zonjushë e re dhe e brishtë dashurohet me psikanalistin e saj, Polin. Pas disa muajsh shpërngulet tek ai por shumë shpejt zbulon se i dashuri i fsheh një pjesë të…

Country: 
720p Irreplaceable You

Irreplaceable You

Irreplaceable You
720p
IMDb: N/A
N/A

Një çift që është njohur që kur kanë qenë 8 vjeç, është i destinuar të jetë bashkë derisa vdekja t’i ndajë.

Genre: Drame, Komedi, Romance
720p Candy

Candy

Candy
720p
IMDb: N/A
N/A

Një poete bie në dashuri me një student arti i cili anon më shumë nga stili i jetës bohemian dhe varësia e tij nga kokaina.

Status: Released
Genre: Drame, Romance
720p American Pie 3

American Pie 3

American Pie 3
720p
IMDb: 6.3
96 min

Xhimi do të martohet me Mishelën dhe për këtë rast në dasëm janë të ftuar shokët e vjetër të gjimnazit të Xhimit si dhe motra e vogël e Mishelës…

Status: Released
Genre: Komedi, Romance
720p Down by Love

Down by Love

Down by Love
720p
IMDb: N/A
N/A

Bazuar në një histori të vërtetë, dashuria e pamundur mes drejtorit të një burgu dhe një prej të burgosurave të tij.

HD CAM Fifty Shades Freed (Pa Titra)

Fifty Shades Freed (Pa Titra)

Fifty Shades Freed (Pa Titra)
HD CAM
IMDb: N/A
101 min

Anastasia dhe Kristjani martohen, por Jack Hyde vazhdon të kërcënojë marrëdhënien e tyre.

Country: 
720p Fucking Berlin (+18)

Fucking Berlin (+18)

Fucking Berlin (+18)
720p
IMDb: 5.4
94 min

Një 20-vjeçare kalon kohën më te bukur te jetës kur shkon në Berlin për të studiuar matematikë. Atje, shumë shpejt ndërton një rreth të ri shoqëror.

Country: 
Genre: Erotik, Romance
720p Suntan

Suntan

Suntan
720p
IMDb: 6.6
104 min

Në një ishull grek plot me kënaqësi, një mjek lokal në mesmoshë fiksohet pas një turisteje të re kur ajo e afron me grupin e saj shoqëror të shfrenuar.

Country: 
720p Fifty Shades of Black

Fifty Shades of Black

Fifty Shades of Black
720p
IMDb: 3.5
92 min

Një gjimnaziste papërvojë takohet me një biznesmen të pasur praktika seksuale e të cilit shkakton tendosje në marrëdhënien e tyre.

Status: Released
Genre: Komedi, Romance
720p Kiss and Kill

Kiss and Kill

Kiss and Kill
720p
IMDb: 2.5
81 min

Një grua e martuar me një burrë të suksesshëm i cili e lë atë pas dore, bie pre e një shantazhi. Ajo kërcënohet nëpërmjet disa fotove që e kanë kapur në një…

Country: 
Genre: Drame, Mister, Romance
720p Diet of Sex + 18

Diet of Sex + 18

Diet of Sex + 18
720p
IMDb: 4.2
72 min

Të njohur rastësisht, Agata dhe Mark kanë probleme me jetën e tyre seksuale, pasi ajo nuk ndjen kënaqësi gjatë aktit. Agata nuk e kupton çfarë nuk shkon, por Mark do…

Country: 
Genre: Drame, Komedi, Romance
720p The Discovery

The Discovery

The Discovery
720p
IMDb: N/A
N/A

Një histori dashurie fillon një vit pas një zbulimi shokues të ekzistencës së jetës së përtejme.

Status: Released
Genre: Drame, Mister, Romance
720p Attraction

Attraction

Attraction
720p
IMDb: 5.2
130 min

Julia dhe Artem janë dy gjimnazistë rusë, të dashuruar, që bashkë me shoqen e tyre shkojnë të shohin një shi të rrallë meteorësh. Një ngjarje e pazakontë ka për të…

Status: Released
Genre: Drame, Romance, Sci-Fi
Love (+18)

Love (+18)

Love (+18)
IMDb: 6.0
135 min

Mërfi është një amerikan që jeton në Paris i cili përfshihet në një marrëdhënie emocionalisht dhe seksualisht të ndezur me një vajzë të paqëndrueshme, Elektrën. Të pavetëdijshmë se si do…

Status: Released
Genre: Drame, Erotik, Romance
720p In the Land of Blood and Honey

In the Land of Blood and Honey

In the Land of Blood and Honey
720p
IMDb: N/A
N/A

Gjatë luftës në Bosnjë, Danieli, një ushtar që lufton për serbët, ri’takohet me Ajlën e cila është një Boshnjake që tani është e burgosur në kampin që ai komandon. Lidhja…

Status: Released
Genre: Drame, Lufte, Romance
720p Aloha

Aloha

Aloha
720p
IMDb: 5.4
105 min

Një kontraktues ushtarak kthehet në vendin e triumfit më të madh të karrierës së tij dhe rilidhet me një dashuri të kohëve të mëparshme dhe papritur bie në dashuri me…

Status: Released
Genre: Drame, Komedi, Romance
720p Lie with Me (+18)

Lie with Me (+18)

Lie with Me (+18)
720p
IMDb: 5.5
93 min

Një vajzë seksualisht agresive takon dhe fillon një lidhje të ndezur me një djalë po aq agresiv, por kjo lidhje do t’i dëmtojë jetët e të dyve…

Status: Released
Genre: Drame, Erotik, Romance
720p Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker
720p
IMDb: 5.0
118 min

Ndërkohë që Kristian përballet me demonët e tij, Anastasia duhet të përballet me urrejtjen dhe xhelozinë e femrave përpara saj.

Status: Released
Genre: Drame, Romance
720p Priceless

Priceless

Priceless
720p
IMDb: 7.2
97 min

Një burrë i ve që humb përkujdesjen e vajzës e gjen veten të pamundur për të kryer punë. Ai bie dakord për të ngarë një kamion përmes vendit, pa bërë…

Status: Released
Genre: Drame, Romance
720p Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey
720p
IMDb: 4.1
125 min

Anastasia është një studente në prag të diplomimit në letërsinë angleze. Kur mikesha e saj Kejt, i kërkon që ta zëvendësojë për një intervistë me Kristjan Grej, një biznesmen të…

Status: Released
720p Loving

Loving

Loving
720p
IMDb: 7.2
123 min

Historia e Riçard dhe Mildred Loving, çift ndër-racor, sfida e arrstimit të të cilëve kundër martesave të përziera në Virxhinia, çoi në një betejë ligjore që do të përfundonte në…

Status: Released
1080p Me Before You

Me Before You

Me Before You
1080p
IMDb: 7.5
110 min

Një vajzë në një qytet të vogël formon një lidhje të pashpresë me një djalë të sapo-paralizuar për të cilin ajo po kujdeset.

Status: Released
Genre: Drame, Romance
1080p Parker

Parker

Parker
1080p
IMDb: 6.2
118 min

Parker, një hajdut me një kod të caktuar profesional, tradhtohet nga ortakët e tij dhe lihet pas me mendimin se u eliminua. Nën një maskim të ri dhe me aleancën…

Status: Released
Genre: Aksion, Krim, Romance
720p The Free World

The Free World

The Free World
720p
IMDb: N/A
N/A

Një ish i dënuar i liruar kohët e fundit përfshihet me një grua të martuar që ka një burrë abuziv.

Status: Released
Genre: Drame, Romance
720p The Light Between Oceans

The Light Between Oceans

The Light Between Oceans
720p
IMDb: N/A
N/A

Një rojëtar fari dhe e gruaja e tij që jetojnë në bregun perëndimor të Australisë rrisin një fëmijë që gjejnë në një barkë të sjellë nga deti.

Status: Released
Genre: Drame, Romance
720p The 40 Year Old Virgin

The 40 Year Old Virgin

The 40 Year Old Virgin
720p
IMDb: 7.1
116 min

Andi Stixer është 40 vjeç dhe punon si llogaritar në një dyqan me pajisje elektrike. Kolegët e tij e quajnë “të çuditshëm”: koleksionon ushtarë, lexon libra vizatimor, luan Nintendo, këndon…

Status: Released
Genre: Komedi, Romance
720p We Are Your Friends

We Are Your Friends

We Are Your Friends
720p
IMDb: 6.1
96 min

Të gjendur midis një romancë të ndaluar dhe pritshmrrive të miqve te tij, Dj Kol Karteri, tenton të gjejë rrugën që do ta çojë drejt famës dhe pasurisë.

Status: Released
Genre: Drame, Music, Romance
720p A Walk to Remember

A Walk to Remember

A Walk to Remember
720p
IMDb: 7.4
101 min

Historia e dy adoleshentëve nga Karolina e Veriut, Landon Carter dhe Jamie Sullivan, të vilët bien në dashuri pasi Landon futet në telashe dhe detyrohet të bëjë shërbime ndaj komunitetit.

Status: Released
Genre: Drame, Romance
720p Sundown

Sundown

Sundown
720p
IMDb: 5.5
103 min

Maturantët Logan dhe Blejk pregatiten për pushimet më fantastike të verës, teksa ata udhëtojnë për në qytetin e bukur dhe ekzotik të Meksikës, Puerto Vajarta, duke shpresuar të lidhen me…

Status: Released
720p The Perfect Match

The Perfect Match

The Perfect Match
720p
IMDb: 4.7
96 min

Një playboy me emrin Çarli, I bindur se të gjitha lidhjet e tij janë të vdekura, njeh Evën e bukur dhe misterioze. Duke rënë dakord për një lidhje rastësore, Çarli…

Status: Released
Genre: Komedi, Romance
720p Southside With You

Southside With You

Southside With You
720p
IMDb: 6.5
84 min

Filmi flet për verën e vitit 1989, pasditen kur presidenti i ardhshëm i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barak Obama, përpiqet të bëjë për vete zonjën e tij të parë…

Status: Released
720p Love & Friendship

Love & Friendship

Love & Friendship
720p
IMDb: 6.7
92 min

Zonja Suzan Vernon jeton përkohësisht në shtëpinë e motrës të saj, dhe ndërsa është atje, është e vendosur të gjejë një bashkëshort për vajzën e saj, Frederikën dhe për veten…

Status: Released
Genre: Drame, Komedi, Romance