Thriller Movies
720p The Italian Job

The Italian Job

The Italian Job
720p
IMDb: N/A
N/A

Pasi u tradhëtuan dhe u lanë për të vdekur në Itali, Çarli dhe skuadra e e tij planifikojnë një vjedhje ari kundër ish aleatit të tyre.

Status: Released
Genre: Aksion, Krim, Thriller
720p Algorithm

Algorithm

Algorithm
720p
IMDb: 4.8
91 min

Një haker kompjuterësh zbulon një program kompjuterik misterioz të qeverisë. Ai hyn brenda këtij programi dhe ngec në një revolucion.

Status: Released
Genre: Drame, Krim, Thriller
720p Spectre

Spectre

Spectre
720p
IMDb: 6.8
148 min

Një mesazh i fshehtë nga e kaluara e Bondit e dërgon atë në një shteg të ri për të zbuluar një organizatë keqbërëse. Ndërkohë që M lufton forcat politike për…

Status: Released
720p Eloise

Eloise

Eloise
720p
IMDb: 4.6
89 min

Katër shokë futen në një spital të çmendurish mendor në kërkim të një çertifiklate vdekje e cila do t’i mundësojë njërit prej tyre një trashëgimi të majme. Por gjetja e…

Status: Post Production
720p Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey
720p
IMDb: 4.1
125 min

Anastasia është një studente në prag të diplomimit në letërsinë angleze. Kur mikesha e saj Kejt, i kërkon që ta zëvendësojë për një intervistë me Kristjan Grej, një biznesmen të…

Status: Released
720p Crank: High Voltage

Crank: High Voltage

Crank: High Voltage
720p
IMDb: 6.2
96 min

Çelios përballet me një kriminel kinez i cili i ka vjedhur zemrën e durueshme dhe e ka zëvendësuar me një rrahëse baterie e cila kërkon elektricitet për të punuar…

Status: Released
Genre: Aksion, Krim, Thriller
720p Edge of Winter

Edge of Winter

Edge of Winter
720p
IMDb: 5.2
89 min

Kur dy vëllezër bllokohen në një stuhi dimri bashkë me babain e tyre që mezi e njohin, ata fillojnë të dyshojnë se mbrojtësi i tyre është kërcënimi më i madh.

Status: Released
Genre: Drame, Thriller
1080p Blood in the Water

Blood in the Water

Blood in the Water
1080p
IMDb: 4.2
91 min

Një çift do të takohet me mikun e tyre të vjetër në kolegj dhe pasi diçka shkon keq, do të merren në pyetje nga një detektiv.

Status: Released
Genre: Krim, Mister, Thriller
720p Texas Chainsaw 3D

Texas Chainsaw 3D

Texas Chainsaw 3D
720p
IMDb: 4.8
92 min

Një grua e re udhëton për në Teksas për të marrë trashëgimin; por nuk ka qënë në dijeni se një vrasës me sharrë elektrike me zingjir ishte pjesë e shpërlbimit.

Status: Released
Genre: Horror, Thriller
720p End of a Gun

End of a Gun

End of a Gun
720p
IMDb: 4.0
87 min

Një roje sigurie i një qendre tregtare dhe ish agjent federal, ndeshet me një njeri të një trafikanti të rëndësishëm droge, pasi shpëton një grua nga rreziku.

Status: Released
Genre: Aksion, Krim, Thriller
720p Hard Target 2

Hard Target 2

Hard Target 2
720p
IMDb: N/A
N/A

I zënë ngusht, artisti marcial, Ues, nuk mund t’i refuzonte miliona dollarët e ofruara me kusht që të ndeshej në Mejenmar. Kur ai mbërrin në vendin e ndeshjes, mëson se…

Status: Released
Genre: Aksion, Thriller
720p You’re Next

You’re Next

You’re Next
720p
IMDb: N/A
N/A

Kur familja Devison sulmohet gjatë festimit të përvjetorit të martesës, banda e vrasësve misteriozë mëson shumë shpejt se një nga viktimat ka një talent të fshehtë për të kundërsulmuar.

Status: Released
Genre: Horror, Thriller
720p Call of the Wolf

Call of the Wolf

Call of the Wolf
720p
IMDb: N/A
N/A

Të rrëmbyer dhe të ngecur në një stuhi dëbore, ky thriller flet për dy të panjohur që duhet të tregohen m të zgjuar se një vrasës që s’e kanë parë.

Status: Released
Genre: Drame, Thriller
720p Road Games

Road Games

Road Games
720p
IMDb: 5.8
95 min

Ditët e nxehta të verës shndërrohen të errëta dhe ogurzeza për dyshen që bëjnë auto stop Xhekun dhe Veronikën, kur ngatërrohen në mënyrë të pashpjegueshme me një çift të martuar…

Status: Released
720p Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
720p
IMDb: N/A
N/A

Teksa Xhoni Blejz fshihet ne Europen Lindore ai therritet per te ndaluar djallin i cili do te marre forme njerezore.

Status: Released
720p Recovery

Recovery

Recovery
720p
IMDb: N/A
N/A

Një natë para se të diplomohen nga gjimnazi, Xhesi dhe miqtë e saj përdorin një aplikacion në celular për të gjetur celularin e saj që gjendet në një shtëpi ku…

Status: Released
Genre: Horror, Thriller
360p The Ghostmaker

The Ghostmaker

The Ghostmaker
360p
IMDb: 4.9
91 min

Një grup nga shokët e përdorin një arkivol të lashtë të përjetojnë botën si fantazmat. Frymëzuar nga ngjarjet e vërteta.

Status: Released
720p Lost in the Pacific

Lost in the Pacific

Lost in the Pacific
720p
IMDb: N/A
N/A

Një histori që përqendrohet te një grup pasagjerësh elitë të një aeroplani luksoz, fluturim që kthehet në një fatkeqësi.

Status: Released
720p Anonymous (Hacker)

Anonymous (Hacker)

Anonymous (Hacker)
720p
IMDb: 6.4
95 min

Aleks Daniliuk është një adoleshent që mëson marifetet e programimit kompjuterik. Kur familja e tij fillon të ketë probleme financiare, ai i futet jetës së krimit në internet dhe vjedhjes…

Status: Released
Genre: Drame, Krim, Thriller
720p Transpecos

Transpecos

Transpecos
720p
IMDb: 5.8
86 min

Për tre agjentët e Policisë Kufitare të një postblloku në shkretëtirë, ndalimi i një makine do të zbulojë një komplot të fshehtë. Në 24 orët e ardhshme ata do të…

Status: Released
Genre: Thriller
1080p Wolf Warrior

Wolf Warrior

Wolf Warrior
1080p
IMDb: 5.4
90 min

Një snajperist i forcave speciale me një shenjëtër të jashtëzakonshme, pasi vret vëllanë e një bosi të drogës dhe bashkohet me Luftëtarët Ujk, duhet të përballet me disa mercenarë të…

Status: Released
720p Brotherhood

Brotherhood

Brotherhood
720p
IMDb: 6.3
104 min

Fillimisht ishte Kidulthood, pastaj Adulthood dhe tani vjen vënia e fundit e Noel Clarke: Brotherhood. Semi përballon problemet e botës së re. Ai kupton se ajo gjithashtu vjen me probleme…

Status: Released
Genre: Drame, Krim, Thriller
720p Jason Bourne

Jason Bourne

Jason Bourne
720p
IMDb: N/A
N/A

Ish-agjenti më i rrezikshëm i CIA-s, Xhejzon Born (Matt Damon), del nga fshehja për të zbuluar të vërteta të fshehura nga e shkuara e tij.

Genre: Aksion, Thriller
720p The Collector

The Collector

The Collector
720p
IMDb: N/A
N/A

Një njeri që shpëton nga mbërthimi vicioz i një vrasësi serial i njohur si “Koleksionisti” është shantazhuar për të shpëtuar një vajzë të pafajshme nga depoja e bllokuar e vrasësit.

Genre: Horror, Thriller
720p Arsenal

Arsenal

Arsenal
720p
IMDb: 4.2
93 min

Një gangster nga jugu mundohet të shpëtojë vëllanë e tij të rrëmbyer.

Status: Released
Genre: Thriller
720p Our Kind of Traitor

Our Kind of Traitor

Our Kind of Traitor
720p
IMDb: 6.2
108 min

A young Oxford academic and his attorney girlfriend holiday on Antigua. They bump into a Russian millionaire who owns a peninsula and a diamond watch. He wants a game of…

Status: Released
Genre: Krim, Thriller
720p Swat: Unit 887

Swat: Unit 887

Swat: Unit 887
720p
IMDb: 3.4
96 min

Një garë e pandalshme kundër krimeve të organizuara ndjekin skuadrën elitë SWAT ndërkohë që ata përpien të ndalojnë një terrorist nga vrasja e pengjeve të pafajshëm dhe shkatërrimi i qytetit…

Status: Released
Genre: Aksion, Thriller
720p Collide

Collide

Collide
720p
IMDb: 6.0
99 min

Një udhëtar amerikan përfshihet në një rreth kontrabandistësh duke kërkuar t’i shpëtojë jetën të dashurës së tij.

Status: Released
Genre: Aksion, Thriller
720p The Mechanic

The Mechanic

The Mechanic
720p
IMDb: 6.6
93 min

Arthur Bishop is a ‘mechanic’ – an elite assassin with a strict code and unique talent for cleanly eliminating targets. It’s a job that requires professional perfection and total detachment,…

Status: Released
Genre: Aksion, Krim, Thriller
720p Diablo

Diablo

Diablo
720p
IMDb: 4.5
90 min

Një veteran i luftës civile detyrohet të bëjë një udhëtim të dëshpëruar për të shpëtuar gruan e tij të rrëmbyer.

Status: Released
720p I Am Not a Serial Killer

I Am Not a Serial Killer

I Am Not a Serial Killer
720p
IMDb: 6.2
104 min

Një adoleshent nga një qytezë e vogël përpiqet të zbardhë vrasjet mbinjerëzore të qytetit të tij dhe në të njëjtën kohë të ndalojë veten nga mendimet vrasëse.

Status: Released
720p Erased

Erased

Erased
720p
IMDb: 6.1
100 min

Një ish agjenti të CIA-s që po mundohet të rregullojë marrëdhëniet me vajzën e tij 15 vjeçare. Ai punësohet nga një kompani në Belgjikë që merret me sistemet e sigurisë….

Status: Released
Genre: Aksion, Thriller
720p Anonymous

Anonymous

Anonymous
720p
IMDb: 6.3
95 min

Aleks Daniliuk është një adoleshent që mëson marifetet e programimit kompjuterik. Kur familja e tij fillon të ketë probleme financiare, ai i futet jetës së krimit në internet dhe vjedhjes…

Status: Released
Genre: Drame, Krim, Thriller
720p Level Up

Level Up

Level Up
720p
IMDb: 4.4
84 min

Një i papunë detyrohet që përgjatë një dite të vetme, të shkojë në Londrën ogruzezë e të çuditshme, me kusht që të shpëtojë të dashurën që i kanë rrëmbyer.

Status: Released
Genre: Thriller