0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Hands of Stone

Hands of Stone

Boksieri legjendar Roberto Duran dhe traineri i tij, Rei Arcel, i ndryshojnë jetët njëri-tjetrit.

Views: 314

Genre: AksionBiografiDrame

Director:

Duration: 111 min

Quality: 720p

Release:

IMDb: 6.7