Filma me titra shqip – Deshtaku

Justice League vs. Teen Titans

Justice League vs. Teen Titans    

PG-13 78 min AksionAnimuarKomedi

7.0
IMDB: 7.0/10 7,798 votes

Report error

Robini është dërguar për të punuar me Adoleshentët Titanë pasi sjellja e tij e paqëndrueshme bën të dështojë një mision i Ligës së Drejtësisë. Titanët duhet të përballen me Trigon pasi ai zotëron Ligën dhe ka kërcënuar për të pushtuar botën.

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
  • Shiko ne servera te tjere Server Gjuha Kualiteti

Filma te ngjashem