0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Kangaroo Jack

Kangaroo Jack

Dy shokë fëmijërie, një parukier dhe një muzikant i ardhshëm Nju Jorkezë, ngatërrohen me mafian dhe detyrohen të dërgojnë $50 000 në Australi, por gjërat trazohen kur paratë humbasin me një kangur.

Views: 707

Genre: AksionAventureDubluar Ne ShqipKomedi

Director:

Duration: 89 min

Quality: 720p

Release:

IMDb: 4.4