0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Kickboxer: Vengeance

Kickboxer: Vengeance

Një luftëtar kikboksi vdes gjatë një ndeshjeje me një luftëtar tajlandez. Vëllai i tij më pas bashkohet me trajnerin e tij dhe bën gjithçka për t’i marrë hakun.

Views: 418

Genre: Aksion

Director:

Duration: 90 min

Quality: 720p

Release:

IMDb: 4.9

Server Language Quality Links