Filma me titra shqip – Deshtaku

Love & Friendship

Love & Friendship    

PG 92 min DrameKomediRomance

6.7
IMDB: 6.7/10 9,930 votes

Report error

Zonja Suzan Vernon jeton përkohësisht në shtëpinë e motrës të saj, dhe ndërsa është atje, është e vendosur të gjejë një bashkëshort për vajzën e saj, Frederikën dhe për veten e saj, sigurisht.

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
No downloads available

Filma te ngjashem