Filma me titra shqip – Deshtaku

Minions

Minions    

PG 91 min AksionAnimuarAventure

6.4
IMDB: 6.4/10 148,487 votes

Report error

Minionët Stuart, Kevin dhe Bob janë punësuar nga Skarlet Overkill, një super-kriminele, e cila së bashku me burrin e vet Herb, bëjnë një komplot për të udhëhequr tërë botën.

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
No downloads available

Filma te ngjashem