Filma me titra shqip – Deshtaku

Pan

Pan    

PG 111 min AventureFamiljarFantazi

5.8
IMDB: 5.8/10 43,244 votes

Report error

Jetimi 12 vjeçar Piter, është zhdukur në botën magjike të Neverland, ku gjen argëtimin dhe rrezikun, dhe si përfundim zbulon fatin e tij, të bëhet heroi që do të njihet gjithmonë si Piter Pani.

  • Shiko ne servera te tjere Server Gjuha Kualiteti

Filma te ngjashem