Filma me titra shqip – Deshtaku

Parker

Parker    

R 118 min AksionKrimRomance

6.2
IMDB: 6.2/10 91,276 votes

Report error

Parker, një hajdut me një kod të caktuar profesional, tradhtohet nga ortakët e tij dhe lihet pas me mendimin se u eliminua. Nën një maskim të ri dhe me aleancën e një gruaje, ai fillon misionin për të marrë shpagimin që i takon

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
No downloads available

Filma te ngjashem