Search results for "1080p"
1080p Who Am I

Who Am I

Who Am I
1080p
IMDb: 7.6
102 min

Benxhamin është një pirat kompjuterësh nga Gjermania, atë e ftojnë të bëhet pjesë e një grupi të ri piratësh që do të bëjë emër në skenën botërore. Por gjërat nuk…

Status: Released
Genre: Drame, Krim, Thriller
1080p Dawn of the Planet of the Apes

Dawn of the Planet of the Apes

Dawn of the Planet of the Apes
1080p
IMDb: 7.6
130 min

Dhjetë vjet pas një sëmundjeje pandemike, majmunët që i kanë mbijetuar asaj përfshihen në një luftëme një grup njerëzish të mbijetuar.

Country: 
1080p Interstellar

Interstellar

Interstellar
1080p
IMDb: 8.6
169 min

Në momentin që vjen fundi i jetës në tokë, një ekip eksploruesish merr përsipër misionin më të rëndësishëm në historinë njerëzore: të udhëtojnë në galaktikë për të zbuluar nëse njerëzimi ka një…

Country: 
1080p Assassin’s Creed

Assassin’s Creed

Assassin’s Creed
1080p
IMDb: 5.8
115 min

Kur Kallum Linç eksploron kujtimet e paraardhësit të tij, Agilarit, dhe fiton aftësitë e një Vrasësi Mjeshtër, ai zbulon që është pasardhës i shoqërisë sekrete të vrasësve.

Country: 
1080p Lake Alice

Lake Alice

Lake Alice
1080p
IMDb: 4.2
80 min

Familja Tomas shkon te shtëpiza e tyre në pyll, bashkë me vajzën e tyre dhe të dashurin e saj për të festuar Krishtlindjet, por këto mund të jenë.

Country: 
Genre: Horror
1080p Baywatch

Baywatch

Baywatch
1080p
IMDb: 5.6
116 min

Roja i përkushtuar i bregdetit, Mitch Buchanan do të rekrutojë një punonjës të ri. Së bashku, ata do të zbulojnë një komplot kriminal lokal, i cili kërcënon.

Country: 
Genre: Aksion, Komedi
1080p One Piece Film: GOLD

One Piece Film: GOLD

One Piece Film: GOLD
1080p
IMDb: 7.4
120 min

Straw Hat po sfidon Gild Tesoron, një nga njerëzit më të pasur në botë.

Country: 
1080p The Angry Birds Movie

The Angry Birds Movie

The Angry Birds Movie
1080p
IMDb: 6.3
97 min

Zbuloni se pse janë zogjtë kaq të zemëruar. Kur një ishull i populluar nga zogj që nuk fluturojnë, por të lumtur, vizitohet nga derrkucë jeshilë misteriozë, është në dorë të…

Status: Released
1080p Friend Request

Friend Request

Friend Request
1080p
IMDb: 5.5
92 min

Laura miqësohet me Marinën, një vajzë e vetmuar, por pas një zënke midis të dyjave, Marina kryen vetëvrasje dhe do që ta bëjë Laurën të ndihet e vetmuar ashtu si…

Status: Released
Genre: Horror, Thriller
1080p The Brothers Grimsby

The Brothers Grimsby

The Brothers Grimsby
1080p
IMDb: 6.2
83 min

Një mision i ri detyron një spiun sekret të fusë në ekipin e tij të vëllanë i cili është një tifoz i çmendur i futbollit anglez.

Status: Released
1080p Wrong Side of Town

Wrong Side of Town

Wrong Side of Town
1080p
IMDb: 3.9
88 min

Për të shpëtuar vajzën e tij të rrëmbyer, një ish-marins përballet me një bandë vrasësish pasi në një aksident mbetet i vrarë vëllai i një krimineli.

Status: Released
Genre: Aksion, Krim
1080p Drejt Fundit

Drejt Fundit

Drejt Fundit
1080p
IMDb: N/A
N/A

Genre: Aksion
1080p Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service

Kingsman: The Secret Service
1080p
IMDb: 7.7
129 min

Filmi tregon historinë e një organizate spiunazhi super sekrete e cila rekruton një fëmijë rruge të pakulturuar por shumë premtues, në një agjensi me një program trajnues konkurues ashtu siç…

Status: Released
1080p Me Before You

Me Before You

Me Before You
1080p
IMDb: 7.5
110 min

Një vajzë në një qytet të vogël formon një lidhje të pashpresë me një djalë të sapo-paralizuar për të cilin ajo po kujdeset.

Status: Released
Genre: Drame, Romance
1080p Blood in the Water

Blood in the Water

Blood in the Water
1080p
IMDb: 4.2
91 min

Një çift do të takohet me mikun e tyre të vjetër në kolegj dhe pasi diçka shkon keq, do të merren në pyetje nga një detektiv.

Status: Released
Genre: Krim, Mister, Thriller
1080p Parker

Parker

Parker
1080p
IMDb: 6.2
118 min

Parker, një hajdut me një kod të caktuar profesional, tradhtohet nga ortakët e tij dhe lihet pas me mendimin se u eliminua. Nën një maskim të ri dhe me aleancën…

Status: Released
Genre: Aksion, Krim, Romance
1080p Deadpool

Deadpool

Deadpool
1080p
IMDb: 8.1
108 min

Një ish-operativ i Forcave Speciale, i kthyer në mercenar, i nënshtrohet një eksperimenti mashtrues që e lë atë me fuqi shëruese intensive, duke adoptuar një personalitet të dytë, si Dedpull.

Status: Released
1080p Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice

Batman v Superman: Dawn of Justice
1080p
IMDb: 6.8
151 min

Kanë kaluar pothuajse dy vite që kur Supermeni u ndesh me Zodin në një betejë kolosale që shkatërroi qytetin e Metropolisit. Humbja e jetëve dhe dëmet materiale bënë që të…

Status: Released
1080p Wolf Warrior

Wolf Warrior

Wolf Warrior
1080p
IMDb: 5.4
90 min

Një snajperist i forcave speciale me një shenjëtër të jashtëzakonshme, pasi vret vëllanë e një bosi të drogës dhe bashkohet me Luftëtarët Ujk, duhet të përballet me disa mercenarë të…

Status: Released
1080p Journey 2: The Mysterious Island

Journey 2: The Mysterious Island

Journey 2: The Mysterious Island
1080p
IMDb: 5.8
94 min

Sean Anderson me partnerët e tij dhe me njerkun e tij nisen në një mision për të gjetur gjyshin e tij, i cili është menduar si i humbur në një…

Status: Released
1080p One Piece Heart of Gold

One Piece Heart of Gold

One Piece Heart of Gold
1080p
IMDb: 8.3
120 min