Search results for "2003"
720p Sinbad: Legend of the Seven Seas

Sinbad: Legend of the Seven Seas

Sinbad: Legend of the Seven Seas
720p
IMDb: 6.7
86 min

Marinari i legjendës është i përshtatur nga perëndeshën Eris për vjedhjen e Librit të Paqes, dhe duhet të udhëtojë për në botën e saj në fund të botës për ta…

Country: 
720p American Pie 3

American Pie 3

American Pie 3
720p
IMDb: 6.3
96 min

Xhimi do të martohet me Mishelën dhe për këtë rast në dasëm janë të ftuar shokët e vjetër të gjimnazit të Xhimit si dhe motra e vogël e Mishelës…

Status: Released
Genre: Komedi, Romance
360p Tears of the Sun

Tears of the Sun

Tears of the Sun
360p
IMDb: 6.6
121 min

Bruce Willis në rolin e një komandanti të forcave speciale udhëheq ekipin e tij në xhunglën e Nigerisë për të shpëtuar një mjeke( Monica Belluci), ai do të shkojë me ta vetëm…

Country: 
Genre: Aksion, Drama, War
720p Kangaroo Jack

Kangaroo Jack

Kangaroo Jack
720p
IMDb: 4.4
89 min

Dy shokë fëmijërie, një parukier dhe një muzikant i ardhshëm Nju Jorkezë, ngatërrohen me mafian dhe detyrohen të dërgojnë $50 000 në Australi, por gjërat trazohen kur paratë humbasin me…

Status: Released
720p The Italian Job

The Italian Job

The Italian Job
720p
IMDb: N/A
N/A

Pasi u tradhëtuan dhe u lanë për të vdekur në Itali, Çarli dhe skuadra e e tij planifikojnë një vjedhje ari kundër ish aleatit të tyre.

Status: Released
Genre: Aksion, Krim, Thriller
720p Taxi 3

Taxi 3

Taxi 3
720p
IMDb: 5.7
84 min

Emilien dhe Danieli çuditërisht do të bëhen të dy baballarë, mirëpo bashkë duhet të kapin një bandë babagjyshësh.

Status: Released
Genre: Aksion, Komedi, Krim