Search results for "2015"
720p Inside Out

Inside Out

Inside Out
720p
IMDb: 8.2
95 min

Pasi një vajzë shkon në një shtëpi të re, emocionet e saj janë zhytur në kaos duke e bërë atë të humbasë kontrollin e mendjes së saj.

Country: 
720p Focus

Focus

Focus
720p
IMDb: 6.6
105 min

Një mjeshtër i vjetër mashtrimi, merr nën krahun e tij një vajzë të re shumë tërheqëse por gjërat komplikohen kur ata të dy përfshihen emocionalisht në një romancë.

Status: Released
Genre: Drame, Komedi, Krim
720p Hotel Transylvania 2

Hotel Transylvania 2

Hotel Transylvania 2
720p
IMDb: 6.7
89 min

Drakula dhe shokët e tij përpiqen të kthejnë në përbindësh nipin e tij gjysmën njeri e gjysëm vampir në mënyre që vajza e tij Mavis të mos largohet nga hoteli.

Status: Released
Genre: Animuar, Komedi
Love (+18)

Love (+18)

Love (+18)
IMDb: 6.0
135 min

Mërfi është një amerikan që jeton në Paris i cili përfshihet në një marrëdhënie emocionalisht dhe seksualisht të ndezur me një vajzë të paqëndrueshme, Elektrën. Të pavetëdijshmë se si do…

Status: Released
Genre: Drame, Erotik, Romance
720p Aloha

Aloha

Aloha
720p
IMDb: 5.4
105 min

Një kontraktues ushtarak kthehet në vendin e triumfit më të madh të karrierës së tij dhe rilidhet me një dashuri të kohëve të mëparshme dhe papritur bie në dashuri me…

Status: Released
Genre: Drame, Komedi, Romance
720p Pan

Pan

Pan
720p
IMDb: 5.8
111 min

Jetimi 12 vjeçar Piter, është zhdukur në botën magjike të Neverland, ku gjen argëtimin dhe rrezikun, dhe si përfundim zbulon fatin e tij, të bëhet heroi që do të njihet…

Status: Released
720p Spectre

Spectre

Spectre
720p
IMDb: 6.8
148 min

Një mesazh i fshehtë nga e kaluara e Bondit e dërgon atë në një shteg të ri për të zbuluar një organizatë keqbërëse. Ndërkohë që M lufton forcat politike për…

Status: Released
1080p Drejt Fundit

Drejt Fundit

Drejt Fundit
1080p
IMDb: N/A
N/A

Genre: Aksion
720p The Final Master

The Final Master

The Final Master
720p
IMDb: 7.2
109 min

Një mjeshtër Uing Chun duhet të mposhtë 8 shkolla të arteve marciale për të hapur të tijën, teksa përdoret si gur shahu nga dinamikat e fuqive lokale.

Status: Released
Genre: Aksion, Drame
720p Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey

Fifty Shades of Grey
720p
IMDb: 4.1
125 min

Anastasia është një studente në prag të diplomimit në letërsinë angleze. Kur mikesha e saj Kejt, i kërkon që ta zëvendësojë për një intervistë me Kristjan Grej, një biznesmen të…

Status: Released
720p Road Games

Road Games

Road Games
720p
IMDb: 5.8
95 min

Ditët e nxehta të verës shndërrohen të errëta dhe ogurzeza për dyshen që bëjnë auto stop Xhekun dhe Veronikën, kur ngatërrohen në mënyrë të pashpjegueshme me një çift të martuar…

Status: Released
720p We Are Your Friends

We Are Your Friends

We Are Your Friends
720p
IMDb: 6.1
96 min

Të gjendur midis një romancë të ndaluar dhe pritshmrrive të miqve te tij, Dj Kol Karteri, tenton të gjejë rrugën që do ta çojë drejt famës dhe pasurisë.

Status: Released
Genre: Drame, Music, Romance
1080p Wolf Warrior

Wolf Warrior

Wolf Warrior
1080p
IMDb: 5.4
90 min

Një snajperist i forcave speciale me një shenjëtër të jashtëzakonshme, pasi vret vëllanë e një bosi të drogës dhe bashkohet me Luftëtarët Ujk, duhet të përballet me disa mercenarë të…

Status: Released
720p Terminator Genisys

Terminator Genisys

Terminator Genisys
720p
IMDb: 6.5
126 min

Kur Xhon Konori dergon rreshterin Kajl Ris pas ne vitin 1984 per te mbrojtur Sara Konorin dhe te siguroje te ardhmen, dicka e papritur ndodh.

Status: Released
720p Swat: Unit 887

Swat: Unit 887

Swat: Unit 887
720p
IMDb: 3.4
96 min

Një garë e pandalshme kundër krimeve të organizuara ndjekin skuadrën elitë SWAT ndërkohë që ata përpien të ndalojnë një terrorist nga vrasja e pengjeve të pafajshëm dhe shkatërrimi i qytetit…

Status: Released
Genre: Aksion, Thriller
720p Daddy’s Home

Daddy’s Home

Daddy’s Home
720p
IMDb: 6.1
96 min

Njerku, Bred Uajtekjer, është një prezantues radioje në përpjekje për të fituar fëmijet e gruas së tij që ta duan atë dhe ta quajnë baba. Por planet e tij fillojnë…

Status: Released
Genre: Familjar, Komedi
720p San Andreas

San Andreas

San Andreas
720p
IMDb: 6.1
114 min

Ngjarjet vendosen në Kaliforni ku pas një tërmeti masiv, një pilot shpëtimi së bashku me ish gruan e tij do të bëjnë një udhëtim të rrezikshëm nga Los Angelos në…

Status: Released
720p Wild Card

Wild Card

Wild Card
720p
IMDb: 5.6
92 min

When a Las Vegas bodyguard with lethal skills and a gambling problem gets in trouble with the mob, he has one last play… and it’s all or nothing.

Status: Released
Genre: Aksion, Drame, Krim
720p Diablo

Diablo

Diablo
720p
IMDb: 4.5
90 min

Një veteran i luftës civile detyrohet të bëjë një udhëtim të dëshpëruar për të shpëtuar gruan e tij të rrëmbyer.

Status: Released
720p Ex Machina

Ex Machina

Ex Machina
720p
IMDb: 7.7
108 min

Një programues i ri, pjesë e kompanisë më të madhe të internetit në botë, fiton një konkurs për të kaluar një javë në pronën private të shefit ekzekutiv, sapo mbërrin…

Status: Released
Genre: Drame, Mister, Sci-Fi
720p Spy

Spy

Spy
720p
IMDb: 7.1
119 min

Një analiste zyre e CIA-s del vullnetare për t’u infiltruar në botën e një trafikanti armësh, dhe për të parandaluar një shkatërrim global djallëzor.

Status: Released
Genre: Aksion, Komedi, Krim
720p Chappie

Chappie

Chappie
720p
IMDb: 6.9
120 min

Në një të ardhme të afërt, krimi patrullohet nga një forcë policie e mekanizuar. Çapi, i cili është vjedhur dhe i është dhënë një programim i ri, bëhet roboti i…

Status: Released
Genre: Aksion, Drame, Krim
720p Street

Street

Street
720p
IMDb: 4.5
85 min

Remo Strit është një djalosh i ri që synon të bëhet një boksier i famshëm dhe do t’i duhet të ndajë stërvitjen nga problemet e tjera në të cilat ai…

Status: Released
Genre: Aksion
720p Lazer Team

Lazer Team

Lazer Team
720p
IMDb: 5.7
102 min

Katër dështakë janë në pozitën për të shpëtuar botën kundër alienëve dhe pajisen me armë për betejën.

Status: Released
Genre: Aksion, Komedi, Sci-Fi
720p The Man Who Knew Infinity

The Man Who Knew Infinity

The Man Who Knew Infinity
720p
IMDb: 7.2
108 min

Çfarë duhet që të provosh të pamundurën? Bazuar në një histori të vërtetë. Historia e jetës dhe karrierës akademike të pionierit e matematicienit indian, Srinivasa Ramanuxhan. Një djalosh 25 vjeçar…

Status: Released
Genre: Biografi, Drame
720p Southpaw

Southpaw

Southpaw
720p
IMDb: 7.4
124 min

Boksieri Billi Hop i drejtohet trajnerit Tik Uillis për ta ndihmuar me rimëkëmbjen e jetës së tij pas humbjes së gruas në një aksident tragjik dhe vajzës në shërbimet për…

Status: Released
Genre: Drame, Sport
720p Minions

Minions

Minions
720p
IMDb: 6.4
91 min

Minionët Stuart, Kevin dhe Bob janë punësuar nga Skarlet Overkill, një super-kriminele, e cila së bashku me burrin e vet Herb, bëjnë një komplot për të udhëhequr tërë botën.

Status: Released