Filma me titra shqip – Deshtaku

Ride Along 2

Ride Along 2    

PG-13 102 min AksionKomedi

5.9
IMDB: 5.9/10 32,473 votes

Report error

Këtë herë polici në provë Ben Barber do të martohet me motrën e kolegut dhe shokut të tij Xhejms Pejtonit, por pak ditë para dasmës duhet të kapin një shpërndarës të madh droge në Majemi.

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
No downloads available

Filma te ngjashem