Filma me titra shqip – Deshtaku

Road Games

Road Games    

NOT RATED 95 min HorrorMisterThriller

5.8
IMDB: 5.8/10 2,479 votes

Report error

Ditët e nxehta të verës shndërrohen të errëta dhe ogurzeza për dyshen që bëjnë auto stop Xhekun dhe Veronikën, kur ngatërrohen në mënyrë të pashpjegueshme me një çift të martuar misterioz dhe një vrasës rrugësh lokal në Francën rurale.

No links available
No downloads available

Filma te ngjashem