Filma me titra shqip – Deshtaku

Street

Street    

PG-13 85 min Aksion

4.5
IMDB: 4.5/10 265 votes

Report error

Remo Strit është një djalosh i ri që synon të bëhet një boksier i famshëm dhe do t’i duhet të ndajë stërvitjen nga problemet e tjera në të cilat ai është përfshirë.

No links available
No downloads available

Filma te ngjashem