Filma me titra shqip – Deshtaku

Sundown

Sundown    

R 103 min AksionKomediRomance

5.5
IMDB: 5.5/10 728 votes

Report error

Maturantët Logan dhe Blejk pregatiten për pushimet më fantastike të verës, teksa ata udhëtojnë për në qytetin e bukur dhe ekzotik të Meksikës, Puerto Vajarta, duke shpresuar të lidhen me vajzat që pëlqejnë nga shkolla, por do të përjetojnë ndodhi dhe trazira që as nuk i kishin çuar nëpër mendje.

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
No downloads available

Filma te ngjashem