0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Swiss Army Man

Swiss Army Man

Një burrë i pashpresë i braktisur në një ishull të shkretuar gjen një trup të vdekur dhe bashkë nisin udhëtimin për tu kthyer në shtëpi.

Views: 312

Genre: AventureDrameKomedi

Director: ,

Duration: 97 min

Quality: 720p

Release:

IMDb: 7.2

Server Language Quality Links