0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Taxi 2

Taxi 2

Inspektori i policisë Emilien dhe shoferi i tij Daniel janë kthyer këtë herë në ndjekje të një grupi të Yakuzas Japoneze.

Views: 988

Genre: AksionKomediKrim

Director:

Duration: 88 min

Quality: 720p

Release:

IMDb: 6.4

Server Language Quality Links