Filma me titra shqip – Deshtaku

The Avengers

The Avengers    

PG-13 143 min AksionThriller

8.1
IMDB: 8.1/10 1,010,033 votes

Report error

Nick Fury kryetari i S.H.I.E.L.D mbledh së bashku një skuadër superheronjsh për të shpërtuar tokën nga Loki dhe ushtria e tij…

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
No downloads available

Filma te ngjashem