Filma me titra shqip – Deshtaku

The Dark Knight

The Dark Knight    

PG-13 152 min AksionKrim

9.0
IMDB: 9.0/10 1,699,835 votes

Report error

Kur Batman, Gordon dhe Harvi Dent lëshuan një sulm në badën e të këqinjve, ata lanë kllounin jashtë kutisë, Xhokerin, i prirur për të kthyer Gothamin në anën e tij dhe heronjtë në nivelin e tij.

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
No downloads available

Filma te ngjashem