Filma me titra shqip – Deshtaku

The Perfect Match

The Perfect Match    

R 96 min KomediRomance

4.7
IMDB: 4.7/10 1,681 votes

Report error

Një playboy me emrin Çarli, I bindur se të gjitha lidhjet e tij janë të vdekura, njeh Evën e bukur dhe misterioze. Duke rënë dakord për një lidhje rastësore, Çarli më vonë kupton se kërkon më shumë nga lidhja e tyre.

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
No downloads available

Filma te ngjashem