0
0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5
Loading...
Tik Tok

Tik Tok

Guo Zhida dhe vëllai i tij plainfikojnë një shpërthim me eksploziv pranë një stadiumi, në mënyrë që të rrëmbenjë paratë e një grupi kumarxhinjsh. Një oficer policie dhe një psikologe bashkëpunojnë që t’i ndalojnë ata.

Views: 1074

Genre: AksionKrimMister

Director:

Actors: , , , ,

Country:

Duration: 103 min

Quality: 720p

Release:

IMDb: 5.7

Server Language Quality Links