Filma me titra shqip – Deshtaku

True Memoirs of an International Assassin

True Memoirs of an International Assassin    

TV-14 98 min AksionKomedi

6.0
IMDB: 6.0/10 3,170 votes

Report error

Pasi një botuese, ndryshon përmbajtjen e një libri rreth një vrasësi të tmerrshëm, duke e kthyer nga trillim, në të vërtetë, shkrimtari e gjen veten në botën e personazhit të librit dhe detyrohet të përjetojë rolin e personazhit të tij për të mbijetuar.

  • Linke per shkarkim Server Gjuha Kualiteti
No downloads available

Filma te ngjashem