Animuar Movies
720p Inside Out

Inside Out

Inside Out
720p
IMDb: 8.2
95 min

Pasi një vajzë shkon në një shtëpi të re, emocionet e saj janë zhytur në kaos duke e bërë atë të humbasë kontrollin e mendjes së saj.

Country: 
720p Ferdinand

Ferdinand

Ferdinand
720p
IMDb: 6.7
108 min

Pasi Ferdinandi, një dem me zemër të madhe, shihet gabimisht si një bishë të rrezikshme, ai kapet dhe largohet nga shtëpia e tij. I vendosur për t’u kthyer në shtëpi,…

Country: 
720p Batman: Gotham by Gaslight

Batman: Gotham by Gaslight

Batman: Gotham by Gaslight
720p
IMDb: 6.9
78 min

Në një qytet tjetër Victorian Age Gotham City, Batman fillon luftën e tij ndaj krimit ndërkohë që heton një seri të re të vrasjeve nga Jack the Ripper.

Country: 
Genre: Animuar
720p Despicable Me 2

Despicable Me 2

Despicable Me 2
720p
IMDb: 7.4
98 min

Duke vënë të kaluarën e tij për një krim famëkeq, Gru përpiqet të bëhet një baba i mirë i tre vajzave të tij: Margo, Edith dhe Agnes. Vështirë bën ai…

Country: 
720p Open Season 2

Open Season 2

Open Season 2
720p
IMDb: 5.6
76 min

Pas rënies në dashuri me Giselle, Elioti merr një vendim të tërthortë kur zoti Weenie është rrëmbyer nga një grup kafshësh shtëpiake të vendosur për ta kthyer ate ne pronarin e tij

Country: 
One Piece

One Piece

One Piece
TMDb: 7.1
25 min

Vite më parë, mbreti i piratëve, Gol D. Roger, u ekzekutua duke lënë një  thesar të madh.  Monkey D. Luffy, një djalë që konsumoi një nga “Frutat e Djallit”, e…

Status: Returning Series
720p How to Train Your Dragon 2

How to Train Your Dragon 2

How to Train Your Dragon 2
720p
IMDb: 7.8
102 min

Kur Lemza dhe Padhëmbëshi zbulojnë një shpellë akulli e cila është shtëpia e qindra dragonjve të egër dhe e një ngarëseje misterioze dragonjsh, dy miqtë e gjejnë veten në mes…

Country: 
720p How to Train Your Dragon

How to Train Your Dragon

How to Train Your Dragon
720p
IMDb: 8.1
98 min

Si biri i një udhëheqësi Viking në majë të burrërisë, Hiccup Horrendous Haddock III përballet me një rit të kalimit: ai duhet të vrasë një dragua për të provuar luftëtarin…

Country: 
720p Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon

Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon

Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon
720p
IMDb: 6.9
78 min

Banda takohet me aktorin kryesor te filmit Falkoi Blu ne nje konvente per libra komike, qe betohet per hakmarrje qe e kane lene jashte Hollivudit. Me pas nje antagonist nga…

Country: 
720p Open Season 3

Open Season 3

Open Season 3
720p
IMDb: 5.2
75 min

Bug planifikon një udhëtim me miqtë e tij. Megjithatë, Elioti ka distancuar veten prej tij pasi ai kishte filluar një jetë të re me Giselle. Ata tani janë prindër të…

Country: 
720p Turbo

Turbo

Turbo
720p
IMDb: 6.5
96 min

Një aksident i frikshëm mund të ndihmoj një kërmill të zakonshëm kopshti që ta realizojë ëndrrën e tij më të madhe: ta fitojë Indy 500.

Country: 
720p Hotel Transylvania 2

Hotel Transylvania 2

Hotel Transylvania 2
720p
IMDb: 6.7
89 min

Drakula dhe shokët e tij përpiqen të kthejnë në përbindësh nipin e tij gjysmën njeri e gjysëm vampir në mënyre që vajza e tij Mavis të mos largohet nga hoteli.

Status: Released
Genre: Animuar, Komedi
1080p The Angry Birds Movie

The Angry Birds Movie

The Angry Birds Movie
1080p
IMDb: 6.3
97 min

Zbuloni se pse janë zogjtë kaq të zemëruar. Kur një ishull i populluar nga zogj që nuk fluturojnë, por të lumtur, vizitohet nga derrkucë jeshilë misteriozë, është në dorë të…

Status: Released
720p Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked
720p
IMDb: 4.4
87 min

Duke luajtur nëpër një anije lundrimi, Chipmunks dhe Chipettes aksidentalisht shkojnë jashtë detit dhe përfundojnë në një parajsë tropikale. Ata zbulojnë terrenin e tyre të ri që nuk është aq…

Status: Released
720p Madagascar 3: Europe’s Most Wanted

Madagascar 3: Europe’s Most Wanted

Madagascar 3: Europe’s Most Wanted
720p
IMDb: 6.9
93 min

Alex, Marty, Gloria dhe Melman janë ende duke u përpjekur të kthehen në mollen e madhe dhe kopshtin zoologjik të tyre të dashur Central Park, por së pari duhet të…

Status: Released
720p Ice Age: Continental Drift

Ice Age: Continental Drift

Ice Age: Continental Drift
720p
IMDb: 6.6
88 min

Manny, Diego dhe Sid nisen për një tjetër aventurë, pasi kontinenti i tyre është në mëshirë te fatit. Duke përdorur një ajsberg si anije, ata hasin në krijesa deti, dhe…

Status: Released
720p Cars 2

Cars 2

Cars 2
720p
IMDb: 6.3
106 min

Makina yll i garave Vetëtima MekKuin dhe Mater shkojnë jashtë shtetit për të konkurruar në garën Botërore Grand Prix. Por rruga për në kampionat bëhet e vështirë dhe kështu Mater…

Status: Released
720p Tom and Jerry The Wizard of Oz

Tom and Jerry The Wizard of Oz

Tom and Jerry The Wizard of Oz
720p
IMDb: 6.5
56 min

Ata janë jashtë për të parë Wizard, Wizard mrekullueshme e Oz! Tom dhe Jerry fluturoj mbi ylberit dhe të udhëtimit në rrugën e verdhë tullave në këtë ritregim gjitha animuar…

Status: Released
720p Shrek

Shrek

Shrek
720p
IMDb: 7.9
90 min

Një përbindësh, në mënyrë që të rimarrë moçalin e tij, udhëton së bashku me një gomar të bezdisshëm që ti sjellë princeshën një lordi.

Status: Released
720p The Incredibles

The Incredibles

The Incredibles
720p
IMDb: 8.0
115 min

Një familje superheronjsh të fshehtë, janë duke u përpjekur të jetojnë te qete por ata detyrohen te perdorin fuqite e tyre per te shpetuar boten.

Status: Released
720p Despicable Me 2

Despicable Me 2

Despicable Me 2
720p
IMDb: 7.5
98 min

Gru rekrutohet nga një skuader Anti-djall për të ndihmuar në luftën kundër kriminelëve të shumë kërkuar.

Status: Released
720p Surf’s Up 2: WaveMania

Surf’s Up 2: WaveMania

Surf’s Up 2: WaveMania
720p
IMDb: N/A
N/A

Kodi do të ndërmarrë një aventurë të re me ekipin e famshëm të sërfit, Heng 5 dhe së bashku me ata, do shkojë tek Hendekët, një vend shumë i rrezikshëm…

Status: Released
720p Justice League Dark

Justice League Dark

Justice League Dark
720p
IMDb: N/A
N/A

Qenie me fuqi të mbinatyrshme bashkohen për të luftuar kundër të këqinjve të mbinatyrshëm. Kjo skuadër me qenie të mbinatyrshme përfshin: Xhon Konstantin, Zatana dhe Xhejsën Blad gjithashtu i njohur…

Status: Released
720p Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3
720p
IMDb: 7.2
95 min

Duke vazhduar aventurat e tij legjendare, Pou duhet të përballet me dy kërcënime të jashtëzakonshme epike, një tw mbinatyrshme dhe një tjetër afër shtëpisë së tij.

Status: Released
720p Batman: The Killing Joke

Batman: The Killing Joke

Batman: The Killing Joke
720p
IMDb: 6.5
76 min

Batman dhe Batgërl po punojnë së bashku, por midis tyre ka disa konflikte. Komisari Gordon do të rrëmbehet dhe Batmani duhet ta shpëtojë para se të jetë shumë vonë. Por…

Status: Released
Genre: Aksion, Animuar, Krim
720p Trolls

Trolls

Trolls
720p
IMDb: 6.6
92 min

Pasi Bergenët pushtojnë Fshatin e Trollsave, Popi, trolli më i lumtur që ka lindur ndonjëherë, dhe grindaveci Brençi nisen për një udhëtim për të shpëtuar miqtë e tyre.

Status: Released
720p Justice League vs. Teen Titans

Justice League vs. Teen Titans

Justice League vs. Teen Titans
720p
IMDb: 7.0
78 min

Robini është dërguar për të punuar me Adoleshentët Titanë pasi sjellja e tij e paqëndrueshme bën të dështojë një mision i Ligës së Drejtësisë. Titanët duhet të përballen me Trigon…

Status: Released
720p Kingsglaive: Final Fantasy XV

Kingsglaive: Final Fantasy XV

Kingsglaive: Final Fantasy XV
720p
IMDb: 7.0
110 min

Mbreti Regis i cili mbikëqyr mbretërinë e Lukis, urdhëron ushtrinë e tij për të mbrojtur mbretërinë nga planet e perandorisë Niflhajm për të vjedhur kristalin e shenjtë që i jep…

Status: Released
720p Minions

Minions

Minions
720p
IMDb: 6.4
91 min

Minionët Stuart, Kevin dhe Bob janë punësuar nga Skarlet Overkill, një super-kriminele, e cila së bashku me burrin e vet Herb, bëjnë një komplot për të udhëhequr tërë botën.

Status: Released
1080p One Piece Heart of Gold

One Piece Heart of Gold

One Piece Heart of Gold
1080p
IMDb: 8.3
120 min