Horror Movies
720p The Purge: Anarchy

The Purge: Anarchy

The Purge: Anarchy
720p
IMDb: 6.5
103 min

Një çift i ri mundohet të mbijetojë në rrugë pasi makina e tyre prishet pak minuta para fillimit të spastrimit vjetor.

Country: 
Genre: Aksion, Horror, Sci-Fi
720p Hellraiser: Judgment

Hellraiser: Judgment

Hellraiser: Judgment
720p
IMDb: N/A
81 min

Detektivët Shon dhe Dejvid Karter janë në çështjen e një vrasësi serial që terrorizon qytetin. Duke u bashkuar me Detektiven Kristin Egerton, ata gërmojnë më thellë në një labirint të tmerrshëm që nuk mund…

Country: 
Genre: Horror
720p Cold Skin

Cold Skin

Cold Skin
720p
IMDb: 5.9
108 min

Në buzë të Rrethi Antarktik, në vitet pas Luftës së Parë Botërore, një anije me avull i afrohet një ishulli të shkretë larg nga të gjitha shtigjet e anijeve. Në bordin e…

Country: 
720p Keep Watching

Keep Watching

Keep Watching
720p
IMDb: 5.7
89 min

Një familje burgoset në shtëpinë e tyre nga disa hajdutë, të cilët i detyrojnë të luajnë një lojë jetë a vdekje ku rregullat zbardhen me kalimin e natës.

Country: 
Genre: Horror, Thriller
720p The Ritual

The Ritual

The Ritual
720p
IMDb: 6.3
94 min

Një grup shokësh universiteti ribashkohen për një udhëtim në pyll, por ndeshen me një prezencë kërcënuese që i përndjek.

Country: 
Genre: Horror
720p Jeepers Creepers 3

Jeepers Creepers 3

Jeepers Creepers 3
720p
IMDb: 4.3
100 min

Sherifi Den Tashtego dhe një ekip gjuetarësh të specializuar me ndihmën e oficerit Dejvis përpiqen të ndalojnë ngrënien zbavitëse të përbindëshit.

Country: 
720p Victor Crowley

Victor Crowley

Victor Crowley
720p
IMDb: 6.0
83 min

Dhjetë vjet pas ngjarjeve të filmit origjinal, Victor Crowley është ringjallur gabimisht dhe vazhdon të vras edhe një herë.

Country: 
Genre: Horror, Komedi
720p Slumber

Slumber

Slumber
720p
IMDb: N/A
N/A

Një mjek i shkencës së gjumit mundohet të mbrojë një familje nga një djall që ushqehet me njerëzit gjatë maktheve të tyre.

Genre: Horror
720p Wrong Turn 6: Last Resort

Wrong Turn 6: Last Resort

Wrong Turn 6: Last Resort
720p
IMDb: 4.3
91 min

Një trashëgimi e papritur dhe e mistershme sjell Denin dhe shokët e tij tek Hobb Springs, një vend i harruar thellë në Virxhinian Perëndimore. Hobb Springs është nën kontrollin e…

Status: Released
Genre: Horror
720p Mom and Dad

Mom and Dad

Mom and Dad
720p
IMDb: 6.4
123 min

Një vajzë adoleshente dhe vëllai i saj i vogël, detyrohen të mbijetojnë brenda 24 orëve, gjatë së cilave, një virus i madh i shkakton prindërit të sillen në mënyrë agresive,…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
720p Let’s Be Evil

Let’s Be Evil

Let’s Be Evil
720p
IMDb: 5.5
82 min

Tre të rinj përfshihen në një vizion të një realiteti të zmadhuar.

Status: Released
720p The Open House

The Open House

The Open House
720p
IMDb: N/A
N/A

Pas vdekjes së të atit, një adoleshent, bashkë me të ëmën, shkojnë të jetojnë në një shtëpi të vetmuar në mal. Por, vdekja duket se i ndjek pas. Janë ca…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
1080p Lake Alice

Lake Alice

Lake Alice
1080p
IMDb: 4.2
80 min

Familja Tomas shkon te shtëpiza e tyre në pyll, bashkë me vajzën e tyre dhe të dashurin e saj për të festuar Krishtlindjet, por këto mund të jenë.

Country: 
Genre: Horror
720p Day of the Dead: Bloodline

Day of the Dead: Bloodline

Day of the Dead: Bloodline
720p
IMDb: 3.9
90 min

Një grup i vogël i personelit ushtarak dhe disa të mbijetuar banojnë në një bunker nëntokësor ndërsa kërkojnë të gjejnë një kurë në një botë të pushtuar nga zombiet.

Country: 
Genre: Horror
720p Jigsaw

Jigsaw

Jigsaw
720p
IMDb: 6.1
92 min

Trupat po shfaqen nëpër qytet e secili prej tyre ka patur një vdekje të tmerrshme. Gjatë kërkimeve, provat të çojnë tek një person: John Kramer. Si është e mundur? Burri…

Country: 
Genre: Horror, Thriller
720p It

It

It
720p
IMDb: N/A
N/A
N/A

Një grup fëmijësh që i tallin bashkohen së bashku kur një demon që ndryshon formë, me pamjen e një klouni, fillon të lëndojë fëmijë.

720p Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul

Tokyo Ghoul
720p
IMDb: 6.1
119 min

Një student në Tokio sulmohet nga një vampir. Ai mbijeton, por shndërrohet në gjysmë-vampir dhe bëhet i kërkuar në arrati…

Country: 
720p The Neighbor

The Neighbor

The Neighbor
720p
IMDb: 5.8
87 min

Një burrë zbulon të vërtetën e errët për komshiun e tij dhe për sekretet që ai mban në bodrum.

Status: Post Production
Genre: Horror, Krim, Thriller
1080p Friend Request

Friend Request

Friend Request
1080p
IMDb: 5.5
92 min

Laura miqësohet me Marinën, një vajzë e vetmuar, por pas një zënke midis të dyjave, Marina kryen vetëvrasje dhe do që ta bëjë Laurën të ndihet e vetmuar ashtu si…

Status: Released
Genre: Horror, Thriller
720p Rings

Rings

Rings
720p
IMDb: 4.5
102 min

Një vajzë e re e gjen veten përballë një mallkimi të tmerrshëm që kërcënon se do t’i marrë jetën për shtatë ditë.

Status: Released
Genre: Drame, Horror
720p Blood Money

Blood Money

Blood Money
720p
IMDb: 5.6
78 min

Pasi një grabitje në fundjavë shkon keq për 5 miq, ato i kap frika dhe i kthehen kundër njëri tjetrit.

Status: Released
Genre: Drame, Horror, Mister
720p The Purge: Election Year

The Purge: Election Year

The Purge: Election Year
720p
IMDb: 6.0
109 min

Disa vjet pasi kurseu burrin që i vrau djalin, ish rreshteri i policisë Barnsi është bërë kreu i sigurimit të senatores Çarli Roan, kandidate për Presidente, e cila është shenjestër…

Status: Released
Genre: Aksion, Horror, Sci-Fi
720p The Collection

The Collection

The Collection
720p
IMDb: 6.1
82 min

Një njeri që shpëton nga mbërthimi vicioz i një vrasësi serial i njohur si “Koleksionisti” është shantazhuar për të shpëtuar një vajzë të pafajshme nga depoja e bllokuar e vrasësit.

Status: Released
Genre: Horror, Thriller
720p Bloodrunners

Bloodrunners

Bloodrunners
720p
IMDb: 5.9
95 min

Ngjarja është vendosur në ndalimin me ligj të pijeve alkoolike në vitin 1930. Një polic i korruptuar zbulon se kontrabandisti më popullor i qytetit ka qenë i infiltruar me vampirët.

Status: Released
Genre: Aksion, Horror, Krim
720p Eloise

Eloise

Eloise
720p
IMDb: 4.6
89 min

Katër shokë futen në një spital të çmendurish mendor në kërkim të një çertifiklate vdekje e cila do t’i mundësojë njërit prej tyre një trashëgimi të majme. Por gjetja e…

Status: Post Production
720p Don’t Knock Twice

Don’t Knock Twice

Don’t Knock Twice
720p
IMDb: 5.4
95 min

Një mama e dëshpëruar për tu rilidhur me vajzën e saj me probleme, ngatërrohet në një legjendë urbane të një shtrige djallëzore.

Status: Released
Genre: Horror
720p Holidays

Holidays

Holidays
720p
IMDb: 5.1
105 min

Një kolazh i festave me popullore për njerëzit te shoqëruara me vrasje dhe thrille.

Status: Released
Genre: Horror
720p Texas Chainsaw 3D

Texas Chainsaw 3D

Texas Chainsaw 3D
720p
IMDb: 4.8
92 min

Një grua e re udhëton për në Teksas për të marrë trashëgimin; por nuk ka qënë në dijeni se një vrasës me sharrë elektrike me zingjir ishte pjesë e shpërlbimit.

Status: Released
Genre: Horror, Thriller
720p You’re Next

You’re Next

You’re Next
720p
IMDb: N/A
N/A

Kur familja Devison sulmohet gjatë festimit të përvjetorit të martesës, banda e vrasësve misteriozë mëson shumë shpejt se një nga viktimat ka një talent të fshehtë për të kundërsulmuar.

Status: Released
Genre: Horror, Thriller
720p Road Games

Road Games

Road Games
720p
IMDb: 5.8
95 min

Ditët e nxehta të verës shndërrohen të errëta dhe ogurzeza për dyshen që bëjnë auto stop Xhekun dhe Veronikën, kur ngatërrohen në mënyrë të pashpjegueshme me një çift të martuar…

Status: Released
720p Recovery

Recovery

Recovery
720p
IMDb: N/A
N/A

Një natë para se të diplomohen nga gjimnazi, Xhesi dhe miqtë e saj përdorin një aplikacion në celular për të gjetur celularin e saj që gjendet në një shtëpi ku…

Status: Released
Genre: Horror, Thriller
360p The Ghostmaker

The Ghostmaker

The Ghostmaker
360p
IMDb: 4.9
91 min

Një grup nga shokët e përdorin një arkivol të lashtë të përjetojnë botën si fantazmat. Frymëzuar nga ngjarjet e vërteta.

Status: Released
720p Dead Story

Dead Story

Dead Story
720p
IMDb: 5.4
81 min

Young couple Anne and Harold moves to a new home without knowing it was a site of horrific murders, Anne’s loneliness and strange behavior makes their relationship complicated, when Anne…

Status: Released
Genre: Horror
720p Pitchfork

Pitchfork

Pitchfork
720p
IMDb: 3.7
N/A

Një grup shokësh kthehen në shtëpi me një shok për ta ndihmuar të tregojë një sekret, por mësojnë se sekretet e vjetra janë dhe vdekjeprurëse.

Status: Released
Genre: Horror
720p The Collector

The Collector

The Collector
720p
IMDb: N/A
N/A

Një njeri që shpëton nga mbërthimi vicioz i një vrasësi serial i njohur si “Koleksionisti” është shantazhuar për të shpëtuar një vajzë të pafajshme nga depoja e bllokuar e vrasësit.

Genre: Horror, Thriller
720p I Am Not a Serial Killer

I Am Not a Serial Killer

I Am Not a Serial Killer
720p
IMDb: 6.2
104 min

Një adoleshent nga një qytezë e vogël përpiqet të zbardhë vrasjet mbinjerëzore të qytetit të tij dhe në të njëjtën kohë të ndalojë veten nga mendimet vrasëse.

Status: Released