Search results for "2011"
720p Drive Angry

Drive Angry

Drive Angry
720p
IMDb: 5.4
104 min

Një Baba hakmarrës ik nga ferri për tu hakmarrur ndaj njerzve të cilët i vranë vajzën dhe ja rrembyen mbesën.

Country: 
Game of Thrones

Game of Thrones

Game of Thrones
TMDb: 8.1
60 min

Status: Returning Series
720p Cabaret Desire +18

Cabaret Desire +18

Cabaret Desire +18
720p
IMDb: 4.6
75 min

Është një vend magjik ku tregohen përralla erotike. Një Madam prezanton klinetët me një burrë ose grua, ku fjalët rrjedhin bashkë me pasionet dhe epshin…

Country: 
Genre: Erotik
720p Happy Feet Two

Happy Feet Two

Happy Feet Two
720p
IMDb: 5.9
100 min

Djali murmuritës, Erik, po përpiqet për të realizuar talentin e tij në botën e Perandorisë Pinguine.

Country: 
720p Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked

Alvin and the Chipmunks: Chipwrecked
720p
IMDb: 4.4
87 min

Duke luajtur nëpër një anije lundrimi, Chipmunks dhe Chipettes aksidentalisht shkojnë jashtë detit dhe përfundojnë në një parajsë tropikale. Ata zbulojnë terrenin e tyre të ri që nuk është aq…

Status: Released
720p In the Land of Blood and Honey

In the Land of Blood and Honey

In the Land of Blood and Honey
720p
IMDb: N/A
N/A

Gjatë luftës në Bosnjë, Danieli, një ushtar që lufton për serbët, ri’takohet me Ajlën e cila është një Boshnjake që tani është e burgosur në kampin që ai komandon. Lidhja…

Status: Released
Genre: Drame, Lufte, Romance
720p Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2
720p
IMDb: 8.1
130 min

Harri, Roni dhe Hermiona kërkojnë për Horkruset e mbetura të Voldemortit në përpjekjen e tyre të fundit që ta shkatërrojnë Lordin e Errësirës teksa beteja finale do zë vend në…

Status: Released
720p Cars 2

Cars 2

Cars 2
720p
IMDb: 6.3
106 min

Makina yll i garave Vetëtima MekKuin dhe Mater shkojnë jashtë shtetit për të konkurruar në garën Botërore Grand Prix. Por rruga për në kampionat bëhet e vështirë dhe kështu Mater…

Status: Released
720p Tom and Jerry The Wizard of Oz

Tom and Jerry The Wizard of Oz

Tom and Jerry The Wizard of Oz
720p
IMDb: 6.5
56 min

Ata janë jashtë për të parë Wizard, Wizard mrekullueshme e Oz! Tom dhe Jerry fluturoj mbi ylberit dhe të udhëtimit në rrugën e verdhë tullave në këtë ritregim gjitha animuar…

Status: Released
720p Johnny English Reborn

Johnny English Reborn

Johnny English Reborn
720p
IMDb: 6.3
101 min

Xhoni English vihet pas një vrasësi ndërkombëtar i cili ka qëllim të vrasë kryeministrin Kinez.

Status: Released
720p Flypaper

Flypaper

Flypaper
720p
IMDb: 6.4
87 min

Trip Kenedi hyn në një bankë gjatë kohës së mbylljes, menjëherë sapo dy banda të ndryshme shfaqen për ta grabitur. Një përleshje me armë shpërthen dhe Tripi kap sportelisten e…

Status: Released
Genre: Komedi, Krim, Mister
720p You’re Next

You’re Next

You’re Next
720p
IMDb: N/A
N/A

Kur familja Devison sulmohet gjatë festimit të përvjetorit të martesës, banda e vrasësve misteriozë mëson shumë shpejt se një nga viktimat ka një talent të fshehtë për të kundërsulmuar.

Status: Released
Genre: Horror, Thriller
720p Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Ghost Rider: Spirit of Vengeance
720p
IMDb: N/A
N/A

Teksa Xhoni Blejz fshihet ne Europen Lindore ai therritet per te ndaluar djallin i cili do te marre forme njerezore.

Status: Released
720p Green Lantern

Green Lantern

Green Lantern
720p
IMDb: N/A
N/A

Pilotit kokëkrisur Hal Xhordan i jepet një unazë aliene e cila i jep atij fuqi të mbinatyrshme duke e kthyer në një polic ndërgalaktik.

Status: Released
720p X-Men: First Class

X-Men: First Class

X-Men: First Class
720p
IMDb: 7.8
132 min

Në 1962, qeveria e Shteteve të Bashkuara rekrutoi ndihmën e mutantëve me aftësi mbinjerëzore për të ndaluar një diktator me qëllim të keq i cili është i vendosur për të…

Status: Released
720p The Mechanic

The Mechanic

The Mechanic
720p
IMDb: 6.6
93 min

Arthur Bishop is a ‘mechanic’ – an elite assassin with a strict code and unique talent for cleanly eliminating targets. It’s a job that requires professional perfection and total detachment,…

Status: Released
Genre: Aksion, Krim, Thriller