Search results for "2012"
Arrow

Arrow

Arrow
TMDb: 6
42 min

Status: Returning Series
720p Hotel Transylvania

Hotel Transylvania

Hotel Transylvania
720p
IMDb: 7.1
91 min

Pas vdekjes së gruas së tij Martha, Konti Drakula harton dhe ndërton një hotel me pesë yje për të rritur vajzë…

Country: 
720p Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon

Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon

Scooby-Doo! Mask of the Blue Falcon
720p
IMDb: 6.9
78 min

Banda takohet me aktorin kryesor te filmit Falkoi Blu ne nje konvente per libra komike, qe betohet per hakmarrje qe e kane lene jashte Hollivudit. Me pas nje antagonist nga…

Country: 
720p ParaNorman

ParaNorman

ParaNorman
720p
IMDb: 7.0
92 min

Një djalë i keqkuptuar merr fantazmat dhe zombit për të shpëtuar qytetin e tij nga një mallkim shekullor.

Country: 
720p Madagascar 3: Europe’s Most Wanted

Madagascar 3: Europe’s Most Wanted

Madagascar 3: Europe’s Most Wanted
720p
IMDb: 6.9
93 min

Alex, Marty, Gloria dhe Melman janë ende duke u përpjekur të kthehen në mollen e madhe dhe kopshtin zoologjik të tyre të dashur Central Park, por së pari duhet të…

Status: Released
720p Ice Age: Continental Drift

Ice Age: Continental Drift

Ice Age: Continental Drift
720p
IMDb: 6.6
88 min

Manny, Diego dhe Sid nisen për një tjetër aventurë, pasi kontinenti i tyre është në mëshirë te fatit. Duke përdorur një ajsberg si anije, ata hasin në krijesa deti, dhe…

Status: Released
720p The Avengers

The Avengers

The Avengers
720p
IMDb: 8.1
143 min

Nick Fury kryetari i S.H.I.E.L.D mbledh së bashku një skuadër superheronjsh për të shpërtuar tokën nga Loki dhe ushtria e tij…

Status: Released
Genre: Aksion, Thriller
360p The Ghostmaker

The Ghostmaker

The Ghostmaker
360p
IMDb: 4.9
91 min

Një grup nga shokët e përdorin një arkivol të lashtë të përjetojnë botën si fantazmat. Frymëzuar nga ngjarjet e vërteta.

Status: Released
720p Erased

Erased

Erased
720p
IMDb: 6.1
100 min

Një ish agjenti të CIA-s që po mundohet të rregullojë marrëdhëniet me vajzën e tij 15 vjeçare. Ai punësohet nga një kompani në Belgjikë që merret me sistemet e sigurisë….

Status: Released
Genre: Aksion, Thriller
1080p Journey 2: The Mysterious Island

Journey 2: The Mysterious Island

Journey 2: The Mysterious Island
1080p
IMDb: 5.8
94 min

Sean Anderson me partnerët e tij dhe me njerkun e tij nisen në një mision për të gjetur gjyshin e tij, i cili është menduar si i humbur në një…

Status: Released