Search results for "(2016)"
720p Passengers

Passengers

Passengers
720p
IMDb: 7.1
116 min

Një anije që po transporton pasagjerë në një planet të ri përballet me disa probleme dhe si pasojë, dy prej pasagjerëve zgjohen nga gjumi 90 vite para kohës së caktuar.

Status: Released
720p Housefull 3

Housefull 3

Housefull 3
720p
IMDb: N/A
N/A

Një baba nuk do që vajzat e tij të martohen. Tani, e kanë në dorë djemtë të përpiqen që ta bindin babain që ata janë të përshtatshëm për vajzat e…

Genre: Hindi
1080p Assassin’s Creed

Assassin’s Creed

Assassin’s Creed
1080p
IMDb: 5.8
115 min

Kur Kallum Linç eksploron kujtimet e paraardhësit të tij, Agilarit, dhe fiton aftësitë e një Vrasësi Mjeshtër, ai zbulon që është pasardhës i shoqërisë sekrete të vrasësve.

Country: 
720p Rocky Handsome

Rocky Handsome

Rocky Handsome
720p
IMDb: 6.8
119 min

Kur një mafie droge rrëmben një vajzë 8-vjeçare, Kabir Ahlauati del në një mision për të gjetur rrëmbyesit dhe për ta shpëtuar vajzën nga rreziqet që i kanosen.

Country: 
720p Baked in Brooklyn

Baked in Brooklyn

Baked in Brooklyn
720p
IMDb: 5.5
86 min

Një djalë vendos të shes bar pasi humbet punën, por shpejt gjërat fillojnë të shkojnë keq dhe paranoja e mposht.

Status: Post Production
Genre: Drame, Komedi, Krim
720p Down by Love

Down by Love

Down by Love
720p
IMDb: N/A
N/A

Bazuar në një histori të vërtetë, dashuria e pamundur mes drejtorit të një burgu dhe një prej të burgosurave të tij.

720p Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows
720p
IMDb: 6.1
112 min

Pasi Shredëri bashkon fuqitë me shkencëtarin e marrë, Bekstër Stokmen, Bibopin dhe Rokstedin për t’i dhënë fund botës, Breshkat Ninxha duhet të përballen me një armik më të fuqishëm: me…

Status: Released
720p Fucking Berlin (+18)

Fucking Berlin (+18)

Fucking Berlin (+18)
720p
IMDb: 5.4
94 min

Një 20-vjeçare kalon kohën më te bukur te jetës kur shkon në Berlin për të studiuar matematikë. Atje, shumë shpejt ndërton një rreth të ri shoqëror.

Country: 
Genre: Erotik, Romance
720p Suntan

Suntan

Suntan
720p
IMDb: 6.6
104 min

Në një ishull grek plot me kënaqësi, një mjek lokal në mesmoshë fiksohet pas një turisteje të re kur ajo e afron me grupin e saj shoqëror të shfrenuar.

Country: 
720p Sniper: Ghost Shooter

Sniper: Ghost Shooter

Sniper: Ghost Shooter
720p
IMDb: 5.3
99 min

Snajperat elitarë Brendon Beket dhe Riçard Miller kanë për detyrë të mbrojnë një gazsjellës nga terroristët. Kur beteja me armikun çon në vrasjen e snajperave nga një qitës fantazëm i…

Status: Released
720p Let’s Be Evil

Let’s Be Evil

Let’s Be Evil
720p
IMDb: 5.5
82 min

Tre të rinj përfshihen në një vizion të një realiteti të zmadhuar.

Status: Released
720p Snowden

Snowden

Snowden
720p
IMDb: 7.4
134 min

Monitorimet e fshehta të NSA bëhen publike nga zbuluesi Eduard Snouden, në formën e mijëra dokumenteve të klasifikuara.

Status: Released
Genre: Drame, Thriller
720p Marauders

Marauders

Marauders
720p
IMDb: 5.4
107 min

Pas një grabitjeje banke FBI vihet në ndjekje të një grupi të përgatitur. Gjatë hetimeve fakte të tjera dalin në pah.

Status: Released
Genre: Aksion, Krim, Thriller
720p Fifty Shades of Black

Fifty Shades of Black

Fifty Shades of Black
720p
IMDb: 3.5
92 min

Një gjimnaziste papërvojë takohet me një biznesmen të pasur praktika seksuale e të cilit shkakton tendosje në marrëdhënien e tyre.

Status: Released
Genre: Komedi, Romance
720p Sightings

Sightings

Sightings
720p
IMDb: N/A
N/A

Një familje, me banim në Teksas, duhet të ngrihet mbi konfliktet personale, në mënyrë që të luftojë një krijesë kriptide të rrezikshme, që kërcënon jetën e tyre.

Country: 
720p Boy Missing

Boy Missing

Boy Missing
720p
IMDb: 6.3
105 min

Një avokate vendos të marrë drejtësinë në duart e veta, pasi djali i saj i rrëmbyer gjendet i traumatizuar dhe policia tregohet e paaftë në kapjen e atij, që vogëlushi…

Country: 
Genre: Mister, Thriller
720p Tik Tok

Tik Tok

Tik Tok
720p
IMDb: 5.7
103 min

Guo Zhida dhe vëllai i tij plainfikojnë një shpërthim me eksploziv pranë një stadiumi, në mënyrë që të rrëmbenjë paratë e një grupi kumarxhinjsh. Një oficer policie dhe një psikologe bashkëpunojnë që…

Country: 
Genre: Aksion, Krim, Mister
1080p One Piece Film: GOLD

One Piece Film: GOLD

One Piece Film: GOLD
1080p
IMDb: 7.4
120 min

Straw Hat po sfidon Gild Tesoron, një nga njerëzit më të pasur në botë.

Country: 
720p The Accountant

The Accountant

The Accountant
720p
IMDb: 7.5
128 min

Teksa një llogaritar merr një punë nga një klient i ri, një agjent i Thesarit fillon të hetojë mbi numrin e të vdekurve që rritet.

Status: Released
Genre: Aksion, Drame, Krim
720p Doctor Strange

Doctor Strange

Doctor Strange
720p
IMDb: 7.9
115 min

Një neurokirurg ndërmerr një udhëtim me shpresën për të shpëtuar profesionin e tij pas një aksidenti, por çdo gjë merr një tjetër rrjedhë. Stiven Streinxh ndërmerr një udhëtim drejt arteve…

Status: Released
720p The Nice Guys

The Nice Guys

The Nice Guys
720p
IMDb: 7.4
116 min

Një dyshe e keq-formuar detektivësh privatë hetojnë vetëvrasjen e një ylli pornoje të viteve 1970 në Los Anxheles.

Status: Released
Genre: Aksion, Komedi, Krim
1080p The Angry Birds Movie

The Angry Birds Movie

The Angry Birds Movie
1080p
IMDb: 6.3
97 min

Zbuloni se pse janë zogjtë kaq të zemëruar. Kur një ishull i populluar nga zogj që nuk fluturojnë, por të lumtur, vizitohet nga derrkucë jeshilë misteriozë, është në dorë të…

Status: Released
720p The Neighbor

The Neighbor

The Neighbor
720p
IMDb: 5.8
87 min

Një burrë zbulon të vërtetën e errët për komshiun e tij dhe për sekretet që ai mban në bodrum.

Status: Post Production
Genre: Horror, Krim, Thriller
1080p Friend Request

Friend Request

Friend Request
1080p
IMDb: 5.5
92 min

Laura miqësohet me Marinën, një vajzë e vetmuar, por pas një zënke midis të dyjave, Marina kryen vetëvrasje dhe do që ta bëjë Laurën të ndihet e vetmuar ashtu si…

Status: Released
Genre: Horror, Thriller
720p Kickboxer: Vengeance

Kickboxer: Vengeance

Kickboxer: Vengeance
720p
IMDb: 4.9
90 min

Një luftëtar kikboksi vdes gjatë një ndeshjeje me një luftëtar tajlandez. Vëllai i tij më pas bashkohet me trajnerin e tij dhe bën gjithçka për t’i marrë hakun.

Status: Released
Genre: Aksion
720p Alcoholist

Alcoholist

Alcoholist
720p
IMDb: 5.2
105 min

Një i alkoolizuar e kalon gjithë kohën duke përgjuar fqinjin e tij, duke pritur momentin e duhur për ta vrarë. Ndërkohë, një terapiste rehabilitimi për të alkoolizuarit, mundohet me çdo…

Status: Released
Genre: Drame, Thriller
720p Blood Father

Blood Father

Blood Father
720p
IMDb: 6.5
88 min

Një ish i burgosur ribashkohet me vajzën e tij 16 vjeçare për ta mbrojtur nga tregtarët e drogës që duan ta vrasin.

Status: Released
Genre: Aksion, Krim, Thriller
720p Central Intelligence

Central Intelligence

Central Intelligence
720p
IMDb: 6.4
107 min

Pasi ribashkohet me një mik të vjetër nëpermjet Facebook-ut, një llogaritar i urtë e i sjellshëm joshet nga bota e spiunazhit ndërkombëtar.

Status: Released
Genre: Aksion, Komedi, Krim
1080p The Brothers Grimsby

The Brothers Grimsby

The Brothers Grimsby
1080p
IMDb: 6.2
83 min

Një mision i ri detyron një spiun sekret të fusë në ekipin e tij të vëllanë i cili është një tifoz i çmendur i futbollit anglez.

Status: Released
720p The Purge: Election Year

The Purge: Election Year

The Purge: Election Year
720p
IMDb: 6.0
109 min

Disa vjet pasi kurseu burrin që i vrau djalin, ish rreshteri i policisë Barnsi është bërë kreu i sigurimit të senatores Çarli Roan, kandidate për Presidente, e cila është shenjestër…

Status: Released
Genre: Aksion, Horror, Sci-Fi
720p Ride Along 2

Ride Along 2

Ride Along 2
720p
IMDb: 5.9
102 min

Këtë herë polici në provë Ben Barber do të martohet me motrën e kolegut dhe shokut të tij Xhejms Pejtonit, por pak ditë para dasmës duhet të kapin një shpërndarës…

Status: Released
Genre: Aksion, Komedi
720p White Girl (+18)

White Girl (+18)

White Girl (+18)
720p
IMDb: 5.8
88 min

Verë, Nju Jork. Një gjimnaziste bie në dashuri me një djalë që sapo e ka takuar. Pasi një natë feste shkon keq, ajo shkon deri në limite për ta rifituar…

Status: Released
Genre: Drame, Erotik
720p The Assignment

The Assignment

The Assignment
720p
IMDb: 5.0
95 min

Pasi zgjohet dhe zbulon se i është nënshtruar një kirurgjie plastike për ndryshim gjinie, një vrasës kërkon me çdo kusht të gjejë doktoreshën përgjegjëse për këtë gjë.

Status: Released
Genre: Aksion, Krim, Thriller
720p The Do-Over

The Do-Over

The Do-Over
720p
IMDb: 5.7
108 min

Dy djem që kanë kaluar një periudhë jofatsjellëse vendosin të shtiren si të vdekur dhe të fillojnë nga fillimi me identitete të reja. Por zbulojnë se njerëzit që shtiren se…

Status: Released
720p The Perfect Weapon

The Perfect Weapon

The Perfect Weapon
720p
IMDb: 3.2
88 min

Në një të ardhme jo shumë të largët, shoqëria kontrollohet nga Shteti i fuqishëm dhe diktatori i njohur si Drejtori. Kondor punon si një vrasës me pagesë për Shtetin, por…

Status: Released
Genre: Aksion, Drame, Sci-Fi
720p Priceless

Priceless

Priceless
720p
IMDb: 7.2
97 min

Një burrë i ve që humb përkujdesjen e vajzës e gjen veten të pamundur për të kryer punë. Ai bie dakord për të ngarë një kamion përmes vendit, pa bërë…

Status: Released
Genre: Drame, Romance
720p La La Land

La La Land

La La Land
720p
IMDb: 8.8
128 min

Një pianist xhazi bie në dashuri me një aktore aspirante në Los Anxhelos.

Status: Released
Genre: Drame, Komedi, Music
720p Moonlight

Moonlight

Moonlight
720p
IMDb: 8.7
111 min

Një histori e përjetshme e vetë-zbulimit dhe lidhjes njerëzore, Moonlight tregon jetën e një djaloshi Afro-Amerikan nga fëmijëria deri kur rritet ndërkohë që sforcohet të gjejë vendin e tij në…

Status: Released
Genre: Drame
720p Loving

Loving

Loving
720p
IMDb: 7.2
123 min

Historia e Riçard dhe Mildred Loving, çift ndër-racor, sfida e arrstimit të të cilëve kundër martesave të përziera në Virxhinia, çoi në një betejë ligjore që do të përfundonte në…

Status: Released
720p Cardboard Boxer

Cardboard Boxer

Cardboard Boxer
720p
IMDb: 6.4
88 min

Një i pastrehë rekrutohet nga disa djem të rinj për t’u zënë me njerëz të tjerë të varfër. Ndërkohë, ai mundohet të gjejë paqe me veten nëpërmjet një ditari të…

Status: Released
Genre: Drame